Ток-шоу «МИ»

В основі ток-шоу «МИ» лежить популярний сучасний формат телешоу. У «живій» студії, у прямому ефірі збираються глядачі, компетентний ведучий, гості, причетні до головної теми вечора безпосередньо.

tok-shou_my

Щовечора обговорюється одна тема. Журналісти «МИ» попередньо досліджують тему і надають відеоматеріал. Взяти участь у дискусії на рівні експертів запрошується широке коло людей, які можуть цікаво та інформативно висловити свою думку з даної теми. Обов’язкова участь у програмі пересічних людей, проблема яких буде відправним пунктом у кожному ефірі.

Дивіться о 19:45, з понеділка по четвер.

Теми ток-шоу:

  1. Соціальні.

Порушення питань ЖКГ, умов життя та побуту, проблеми сімейних відносин та унікальні прояви життя у соціумі. Ток-шоу висвітлює ефективний та своєчасний зв’язок громадян з представниками влади в регіоні. Політики та держслужбовці усіх рангів беруть участь в обговоренні та звітують про вжиті заходи.

  1. Культурні.

Теми, пов’язані з культурним життям регіону. Охоплені усі непересічні культурні явища: художні, музичні, танцювальні, дизайнерські, архітектурні, літературні. Обговорюються досягнення та проблеми у цій царині.

  1. Актуальні.

Ці теми можуть стосуватися не тільки Кіровоградської області, але відображати загальнонаціональні та світові проблеми. Таким чином вивчаємо думку кіровоградців стосовно глобальних проблем.