Радіо програми

«Радіомайдан» прямий ефір, по понеділках, вівторках, четвергах та п’ятницях о 18-20 ( працюють: Потєєва Н.В., Мислюк Л.Д., Сметанко Н.М., Гонзур Ю.В., Шевченко Б.Л., Левицький В.В.)

«Радіомайдан» – інтерактивна програма , яка виходить у прямому ефірі щодня, крім вихідних, одночасно для теле та радіоаудиторії у «прайм тайм». Це дискусійний майданчик для обговорення найактуальніших проблем в Україні та в регіоні. «Радіомайдан»  екзаменує владу на здатність чути голос громади, реагувати на звернення та критику. Це реальна  можливість для слухачів та глядачів впливати на корупціонерів, контролювати за  прийняттям рішень та проведенням реформ.«Радіомайдан» — це шанс для молодих лідерів озвучити свої ідеї, проекти, а громаді – почути політичну альтернативу. Тут дискутують експерти, науковці та громадський сектор, регіональні та столичні управлінці, народні депутати, це  можливість донести  голос народу до «високих кабінетів». «Радіомайдан» –це відвертий  діалог у прямому ефірі. Кожен голос буде почутим. Прямий телефонний  та інтернетзв’язок у студії дає можливість висловити свою громадянську позицію.

В рамках даної програми Кіровоградський обласний онкологічний диспансер та радіо «Скіфія-центр» представляють програму «Сімейний лікар». Сім’я лікарів-онкологів, Світлана та Андрій Гардашнікови приходять в гості до Вас. І не одні. Кожної середи у вечірньому ефірі на радіо «Скіфія-центр» та каналу «Кіровоград» вони беруть із собою колегу, гостя-експерта. Розмовляємо про найцінніше, що у нас є — здоров’я.

ЛікаріКіровоградщини в прямому ефіріподілятьсясвоїмдосвідом, своїмизнаннями, своїмипорадами. Щоробити,якщозахворів, кудизвертатися? Щоробити, щоб не захворіти? — Про все це говоримо щосереди, о 18.20 на хвилях «Скіфія-центр».

 

 «Час реформ», виходить в ефір щочетверга об 15-40

Передача про діяльність органів місцевої влади по реалізації урядових реформ, виконанню державних і загальнонаціональних програм, інформація про життя країни та регіонів, обласної  та районних соціально-економічних програм. У передачі за участю керівників та/або представників органів місцевої влади, відомих фахівців та експертів обговорюють та роз’яснюють суть реформ в Україні, яка прагне до Європи.

 

«Час ветерана» в ефірі раз на два тижні у п’ятницю о 15-50

Про життя ветеранів, пенсіонерів, про діяльність ветеранських організацій та їх проблеми. Діяльністьорганіввладищодосоціальногозахистуцієїкатегоріїгромадян,  підтримки ветеранських осередків. Розповіді про бойовий та трудовий шлях ветеранів.

 

«Народні джерела» ефір щонеділі об 18-10

Передача про традиції, звичаї, побуту українського народу, його мову та культуру, розвиток мистецтва. Культура  і  життя нацменшин.

 

«Посів духовності» щовівторка о 15-40

Програма на релігійну тематику

 

 «Економічний простір» — виходить 2 рази на тиждень у п’ятницю о 20-05 та понеділок о 15-40

Загальнодержавні завдання промислового сектору. Видобуток корисних копалин, розвиток ядерної галузі, переробна промисловість. Орієнтири промисловості області, окремих галузей;  розвиток інвестиційної діяльності,  впровадження енергозберігаючих технологій, середній та малий бізнес.
Реформування і розвиток ЖКГ. У передачі за участю керівників та/або представників органів місцевої влади, відомих фахівців та експертів обговорюють та роз’яснюють суть  урядових реформ в Україні та урегіоні.

 

«Креативне місто», виходить в ефір 1 раз на тиждень у понеділок о 8-20

Актуальні проблеми життя обласного центру. Соціальна відповідальність громади.

 

«Заради здоров»я» в ефірі у суботу о 18-25  раз на два тижні

Програми, спрямовані на здійснення медико-санітарних,оздоровчо-профілактичних заходів/протидія епідемії ВІЛ-СНІДу та туберкульозу, профілактика та лікування ішемічної хвороби серця, онкологічних захворювань, цукрового діабету,тощо./Формування і виховання культури і профілактики здоров’я, пропагування здорового способу життя.

 

«Мистецький салон»,виходить в ефір щовівторка 20-05

Розповідь про обласні осередки національних творчих спілок, їх діяльність.
Знайомство з місцевими літераторами, композиторами, художниками.

 

 «Музичні акварелі» в ефірі щочетверга 20-05

Музика всіх популярних напрямів. Виступи професійних та аматорських колективів області.

 

 «Світ музики» щонеділі 18-40та раз на два тижні по середах 15-50

Передача про самодіяльні та професійні колективи Кіровоградщини за участю цікавих творчих особистостей нашого міста та області.

 

«Хронометр», виходить в ефір щосуботи  о 20-00 та щонеділі 8-15, а також раз на два тижні у п’ятницю 15-50,

Звернення до пам’ятних подій  минулого.  Голодомор. Чорнобильська трагедія, роковини трагедії Бабиного Яру, відзначення річниці визволення України від фашистських загарбників та річниці Перемоги у Великій вітчизняній війні 1941-1945 років. Визначні та пам’ятні державні дати. Майдан 2004-2005, 2013-2014, анексія Криму, Антитерористична операція на сході України. До участі у програмах залучатимуть фахівців — істориків, експертів, політологів, громадських активістів, учасників пам’ятних подій .

 

«Юридична консультація» в ефірі щонеділі 6-10.

Формування правової культури, роз’яснення українського законодавства, прав та свобод громадян. Діяльність інститутів суспільства.

 

«Європейський стандарт» в ефірі раз на два тижні у суботу 18-25

Висвітлення державної політики у сфері євроатлантичної та європейської інтеграції, реакція на зовнішньополітичні виклики.

 

«Дива Кіровоградщини», виходить в ефір щонеділі о18-25 та щопонеділка о 6-45,

Про туристичні можливості Кіровоградщини. Розвиток туристичної галузі регіону. Краєзнавчі дослідження історії області. Пам’ятні події та дати Кіровоградщини.

 

«Політична студія», в ефірі щоп’ятниці 15-40,

Діалог представників політичних парті, громадських організацій, політологів, соціологів, істориків. Програмаприсвяченааналізурозвиткусуспільно-політичнихпроцесіввУкраїні.

 

«Музична хвиля», виходить в ефір щосуботи 18-10.

Авторська програма — музичний альманах  з творчого життя співаків, композиторів, диригентів, обдарованої молоді. Знайомство з різними музичними напрямками.

 

«Візаві» в ефірі щосуботи 8-10,

Зустрічі в ефірі  з особистостями,представниками Кіровоградщини, чий життєвий шлях гідний наслідування. Радіопортрети сучасних діячів держави, культури, науки, освіти, тощо.

 

 «Свіжа думка» в ефірі щочетверга о 20-15 та щосуботи 20-15,

Короткі актуальні репортажі про життя регіону, проблеми територіальних громад з метою привернути до них увагусу спільства, правоохоронних органів.

 

«Життя без обмежень», виходить в ефір щосуботи 18-45,

Про життя інвалідів та їх проблеми, діяльність органів влади щодо соціального захисту цієї категорії громадян.

 

 «Освітній округ» в ефірі щопонеділка 20-05,

Реформи в освітній галузі. ЗНО та виконання державних освітянських програм в області, забезпечення рівного доступу учнів до якісної освіти, нові педтехнології, освітянські проблеми, творчі портрети конкурсантів, лауреатів премії ім. В.Сухомлинського. Питання розвитку української мови,  системи виявлення та підтримки обдарованих  і талановитих дітей.

 

«Це моя Україна!» в ефірі щосереди 20-05

Програма  для юнацтва та студентів. Молодіжне лідерство, активна життєва та громадянська позиція, виховання патріотизму. Формування позитивного іміджуУкраїни та Кіровоградщини  через  історії життя та діяльності її найвидатнішихособистостей. Участь молоді у Всеукраїнській молодіжній акції «Пам’ятати. Відродити. Зберегти». Волонтерство, молодіжніфестивалі, конкурси та зльоти. Профорієнтація та підготовка до ЗНО.

 

 «Фактор Безпеки» виходить в ефір раз на два тижні

Висвітлення боротьби з корупцією, організованою злочинністю, тероризмом. Формування негативного ставлення громадян до проявів корупції.

 

«Школа сім’ї» четвер, п’ятниця 8-25, неділя 8-10

Родини з сімейними цінностями, родинні стосунки, виховання покоління інтелектуальних особистостей з моральними принципами. Психологіявзаємостосунківпоколінь.Дитячібудинкисімейноготипу.Боротьба з дитячою безпритульністю.

 

 «Наша земля» щонеділі о 20-00

Діяльність АПК у розрізі обласної програми «Центральний регіон-2015», поглиблення ринкових відносин у сільських територіальних громадах, розвиток територій. Кооперативний рух у сільських громадах, розвиток сімейних фермерських господарств, переробка сільськогосподарської продукції і впровадження енергозберігаючих технологій,  соціальні проблеми села. Об’єкти природно-заповідного фонду. Ефективне природовикористання.


«Веселка» понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця, субота, неділя 20-00

Життя молоді, задумки,  проблеми, захоплення. Військово-патріотичне виховання молоді. Пропаганда здорового способу життя. Формування негативного ставлення до вживання алкоголю і наркотиків, до паління, про оздоровлення та відпочинок дітей.

 

«Профспілковий меридіан» щосуботи о 17-45

Виконання Генеральної угоди між Урядом та профспілками, роботодавцями, підприємцями. Дотримання конституційних гарантій трудових прав громадян. Професійна орієнтація населення. Приклади успішного виходу з економічної кризи. Охорона праці.

 

«Податкові новини» раз на два тижні, середа 15-50

Інформування та роз’яснення населенню про нові законодавчі акти щодо оподаткування, доповнення до діючих. Діяльність податківців.
Реалізація положень Податкового кодексу України

 

«Право вибору» в ефірі раз на тиждень у середу о 15-40

Діяльність органів місцевого самоврядування по соціально-економічному розвитку територій, роль сільських лідерів та самих громад у створенні комфортних умов життя у містах, селах та селищах. Соціальні ініціативи громад, нові інвестиційні проекти та досвід залучення позабюджетних коштів, у тому числі іноземних фондів.