Лінія захисту

liniya_zahystu
«Лінія захисту»  —    інформаційно-аналітична, правоосвітня   програма Кіровоградської ОДТРК.   Автор і ведуча  програми  Олена Роміцина  висвітлює  події  правового життя  держави та області, інформує  про законодавчі нововведення, з»ясовує причини правових колізій та конфліктів, допомагає глядачам орієнтуватися у законодавчому просторі України.

В центрі уваги програми  людина, захист та додержання її  прав. Головна теза програми – « Обізнаний – значить захищений ».

Для того, щоб людина поважала закон, вона повинна його не тільки знати, розуміти і  виконувати, а й мати особисті переконання, тобто володіти правовою культурою.

Глядачі   мають можливість розібратись в критичних ситуаціях, отримати правові поради, обрати  вірну лінію захисту. Програма використовує оперативні матеріали правоохоронних органів, судові справи,  звернення громадян.  Досвідчені  юристи, правозахисники,  представники органів влади,  з’ясовують суспільно-правову проблему, консультують як діяти у конкретній ситуації, роз’яснюють  норми законодавства, особлива увага приділяється соціально-незахищеним верствам населення.

Передача змушує замислитися, проаналізувати причини,  зробити висновки. «Лінія  захисту»  попереджає і застерігає, захищає від негативу.

«Лінія захисту» – це правовий всеобуч для кіровоградців,  програма без якої не можливо існувати у суспільстві. Дізнавайтесь більше про ваші права та свободи, отримуйте важливу правову інформацію  із перших вуст щосуботи о 19.45 та щонеділі о 14.45 на каналі «Кіровоград».

Переглянути останні випуски передачі можна тут.