Перегляд Телепрограма

Програма телепередач каналу «Кіровоград» з 20 по 26 березня 2017р.

Понеділок, 20 березня         

07:00 Нотатки на глобусі

07:20 Ранкова кава

09:00 Х/ф «Захист Лужина» (1 категорія)

10:45 Трагікомедія «Він моя сестра»

12:05 Енергоманія

12:30 Легенди Запоріжжя

13:00 Мультфільм

Телевізійне мовлення в цифровому форматі

13:20 Концертна програма «Живу – кохаю…»

15:00 Х/ф «Назар Стодоля» (1 категорія)

18:00 Мультфільм

18:20 Радіомайдан

19:00 «День за днем». Інформаційна програма

19:15 Тема дня

19:45 Ток-шоу «Ми»

20:45 Засинайка

21:00 Кіровоградське інтер...

БІЛЬШЕ

Програма телепередач каналу «Кіровоград» з 13 по 19 березня 2017р. 

Понеділок, 13 березня         

07:00 Нотатки на глобусі

07:20 Ранкова кава

09:00 Х/ф «Смак романтики» (1 категорія)

10:30 Вистава народного молодіжного театру «Резонанс» ім. В.Дейнекіна

«Блаженний острів»

12:00 Енергоманія

12:30 Легенди Запоріжжя

13:00 Мультфільм

Телевізійне мовлення в цифровому форматі

13:20 Євромайдан: Волинська січ

13:55 Концерт «На хвилях моєї пам’яті»

14:55 Х/ф «Блакитні дороги» (1 категорія)

18:00 Мультфільм

18:20 Радіомайдан

19:00 «День за днем»...

БІЛЬШЕ

Програма телепередач каналу «Кіровоград» з 06 по 12 березня 2017р.

Понеділок, 06 березня         

07:00 Профілактика

Телевізійне мовлення в цифровому форматі

14:00 Д/ф «Доля. Григір Тютюнник». Фільм 1-й: «Коріння»

14:50 Сто шедеврів

15:00 Х/ф «Перша рукавичка» (1 категорія)

18:00 Мультфільм

18:20 Радіомайдан

19:00 «День за днем». Інформаційна програма

19:15 Тема дня

19:45 Ток-шоу «Ми»

20:45 Засинайка

21:00 Кіровоградське інтернет-телебачення (КІТ)

22:00 «День за днем». Інформаційна програма

22:15 Тема дня

22:40 Т/с «Спадкоємці дель Монте» (1 категорія)...

БІЛЬШЕ

Програма телепередач каналу «Кіровоград» з 27 лютого по 05 березня 2017р. 

Понеділок, 27 лютого        

07:00 Нотатки на глобусі

07:20 Ранкова кава

09:00 Х/ф «Елеонора, таємнича месниця» (2 категорія)

10:40 Вистава Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії

ім. М.С.Щепкіна «Чумаки»

12:05 Світлиця

12:35 RadiaBand Олександра Фокіна 1ч.

13:25 Х/ф «Запорожець за Дунаєм» (1 категорія)

18:00 Мультфільм

18:20 Радіомайдан

19:00 «День за днем». Інформаційна програма

19:15 Тема дня

19:45 Ток-шоу «Ми»

20:45 Засинайка

21:00 Кіровоградське інтернет-теле...

БІЛЬШЕ

Програма телепередач каналу «Кіровоград» з 20 по 26 лютого 2017р.

Понеділок, 20 лютого        

07:00 Нотатки на глобусі

07:20 Ранкова кава

09:00 Х/ф «Як вкрасти «Поцілунок» (1 категорія)

10:30 З одвічністю на «ти»

11:00 Історичні постаті

11:30 Тернопілля крізь роки

12:00 Вивчаючи питання про Бога. Розум і свідомість 1ч.

12:35 Лекція М. Грибанової «Вся правда про наркотики» 1ч

13:10 Дивоцвіти

13:20 Х/ф «Маскарад» (1 категорія)

18:00 Мультфільм

18:20 Радіомайдан

19:00 «День за днем». Інформаційна програма

19:15 Тема дня

19:45 Ток-шоу «Ми»

20:45 За...

БІЛЬШЕ